poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Młoda na obrazie

Młoda Skrzetuska jakiś czas temu dostała prześliczną kieckę. Taaa, tylko przecież nie założy jej do piaskownicy :) Więc chociaż zrobiłyśmy jej z siostrą sesję zdjęciową!


A że zdjęcie jest w stylu marynarskim, to idealnie pasuje do przyszłego pokoju Młodej :)


I tak się fajnie złożyło, że koleżanka siostry w ramach podziękowania za wypożyczenie leżaczka dla jej synka zadeklarowała się, że nam to zdjęcie wydrukuje na płótnie!


Przyznam się, że nie sądziłam, że to tak fajnie wyjdzie! Jakość tego wydruku jest fenomenalna. Młoda wygląda jak żywa :)


Mogę z czystym sumieniem polecić Wam taki sposób na utrwalenie wspomnień! (dla zainteresowanych adres strony: Gurupa.pl)
W sesji wzięły udział latarnia i żaglówka kupione w trakcie zeszłorocznych, nadmorkich wakacji oraz prezentowy kosz piknikowy. A Młoda ma na głowie opaskę, którą zrobiłam w 5 minut przed sesją. Żeby było szybciej, to zamiast zszywać posklejałam wszystko magickiem :)

 I zbliżenie na opaskę:


Powoli zbiera mi się całkiem niezła kolekcja dziewczęcych opasek, które za każdym razem noszone są tylko raz - na okazję sesji zdjęciowej :)


Jak widać Młoda Skrzetuska mimo, iż ma już prawie półtora roku to włosków nadal ma niewiele :) Z niecierpliwością im się codziennie przyglądam i sprawdzam, czy już o milimetr przyrosły, czy jeszcze nie :)

2 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...