środa, 4 kwietnia 2012

Trochę recyklingu

W nocy też trzeba coś widzieć jak skrzek/płacz wyrwie człowieka z głębokiego snu i trzeba iść przewijać i karmić. Z drugiej strony nie należy zapalać zbyt ostrego światła, żeby niepotrzebnie Małej Skrzetuskiej nie rozbudzić i nie mieć zawalonej nocki. Tak więc z głębokiej potrzeby musiałam szybko wytworzyć jakąś osłonkę na nocną lampkę:


W ruch poszły nożyczki i stara bluzka i tak oto rękaw utworzył zaciemniacz. Dobrze jest niczego nie wyrzucać :) Czegoś mi jeszcze brakowało do wykończenia całości - tu ładnie zagrała kokarda ze wstążeczki znalezionej na dnie szafy. Czyli recykling na 100%.

Tutaj lampa przed i po metamorfozie:


Pozdrowienia dla wszystkich młodych mam :)

4 komentarze:

 1. potrzeba matką wynalazku;)a my matki musimy być twórcze przy naszych pociechach;)

  OdpowiedzUsuń
 2. moim dzieckom całe szczęście światło niezbyt przeszkadzało i nadal niezbyt przeszkadza... a z córą mam problem dokładnie odwrotny od Twojego - dla niej najlepiej, żeby światło było cały czas włączone :P.

  Niemniej - bardzo fajny pomysł na ten zaciemniacz, a i wykonanie zacne :).

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak, dzieci rozwijają kreatywność rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 4. For everyday tasks to complex projects and programs, Microsoft Project 2010 combines powerful planning capabilities with advanced collaboration tools to help your agency set realistic expectations - and manage time, personnel, and resources to stay on time and budget.Project 2010 download gives individual users an intuitive, easy way to lay out tasks and timelines

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...