poniedziałek, 10 stycznia 2011

Super-sobota

To była najlepsza sobota od dawna! W ostatniej chwili dowiedziałam się o spotkaniu trójmiejskich filcomaniaczek, które umówiły się na wspólne filcowanie płaszczy. Udało mi się dołączyć do nich chociaż na jeden dzień. I tak poznałam Jolę, Anię i dwie Małgosie (jedna przyjechała aż z Wrocławia!). Był to cudowny dzień, w przemiłym towarzystwie, które zmobilizowało mnie do kulania przez prawie 11 godzin! Chociaż nie podjęłam wyzwania i nie zdecydowałam się ukulać płaszcza, to zyskałam jednak mnóstwo wiedzy i nowych doświadczeń. Miałam okazję na żywo pomacać cudownie mięciutką australijską wełenkę, różne dodatki w postaci jedwabiów, kulek, loków i innych. Doświadczenie bezcenne :)
Ale dość już zachwytów, sami zobaczcie zdjęcia drużyny filcującej przy pracy: Więcej zdjęć do zobaczenia na blogu Plastusi.

A to już moje dzieło - torebka w fazie wstępnej :). Ukulałam jeszcze mitenki - dziękuję bardzo Małgosi za użyczenie mi cudownie mięciutkiej i milutkiej czesanki, bo z hiszpańskiej nigdy bym ich nie założyła - za bardzo gryzą :)
Zdjęcia gotowej torebki i mitenek wkrótce - wymagają jeszcze wykończenia.

5 komentarzy:

 1. Piękne prace!
  Torebka super w takim optymistycznym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ZAPRASZAM DO MNIE ! WWW.MOJEOTOCZENIE.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. Torebka przepiękna i z niecierpliwością czekam na zdjęcia gotowej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowo ; )
  zapraszam do mnie-
  http://world-of-ideas-gab.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. HEJ WITAM SERDECZNIE. MAM PYTANIE ROBISZ KOLCZYLI Z FILCU NA ZAMOWIENIE?

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...